Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce poszukuje

pracownika na stanowiska pracy:

ogrodnika i konserwatora

Miejsce pracy: Ameryka/k. Olsztynka

rpo logotypy

Zadania na stanowisku pracy ogrodnika:

Do podstawowych zadań ogrodnika będzie należało: opieka nad roślinami, pielęgnacja i zakładanie trawników, w tym koszenie i odchwaszczanie, przycinanie drzew i krzewów, sadzenie roślin, utrzymanie w należytym porządku terenu wokół szpitala, głównie terenów zielonych wykonanych w ramach projektu „Rozwój funkcji uzdrowiskowej Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce poprzez budowę infrastruktury rehabilitacyjnej i leczniczej” współfinansowanych ze środków RPO 2017-2013.

Wymagania na stanowisku pracy ogrodnika

     - minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ogrodownictwem,

     - odpowiednie kwalifikacje zawodowe, odbyte kursy z zakresu ogrodownictwa,

     - zdolność do pracy w grupie,

    - systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Zadania na stanowisku pracy: konserwatora

•    Do podstawowych zadań konserwatora należało będzie: naprawa i konserwacja urządzeń które znajdują się na terenie placów zabaw,
•    prace związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji);
•    dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bram, ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia)
•    prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie oraz umiejętność kładzenia glazury i terakoty);
•    przeprowadzenie prac remontowo – malarskich o drobnym zasięgu np.  malowanie pomieszczeń szkolnych, drzwi i okien, malowanie elementów ogrodzenia, wykonywanie drobnych napraw murarskich;
•    prace naprawcze związane ze sprzętem szkolnym i szpitalnym (naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego)
•    pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontach w czasie ferii i wakacji (przesuwanie szaf, mebli itp.)
•    prace porządkowe wokół obejścia szkoły: sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów, koszenie trawników;
•    obsługa elektronarzędzi;
•    utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi;
•    wykonywanie innych prac zleconych przez brygadzistę, służby technicznej szpitala
•    zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szpitala.
•    dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia;

Wymagania na stanowisku pracy: konserwatora:

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku,

   wykształcenie min. zawodowe,

       - zdolność do pracy w zespole

       - samodzielność i odpowiedzialność, systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na 1 rok, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • Korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość pogłębienia wiedzy fachowej i rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie:
    • Ogrodnika - na poziomie płacy minimalnej,
    • Konserwator - w okresie pierwszych 3 miesięcy - na poziomie płacy minimalnej, przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony możliwy wzrost wynagrodzenia w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania w pracę.

lub na adres:

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce

Ameryka 21

11-015 Olsztynek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Pokaż wszystkie aktualności