25 września 2014 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyła się konferencja informacyjno-promocyjna poświęcona projektowi „Produkt Warmia Mazury” oraz uroczysta gala, podczas której wręczono pierwsze certyfikaty produktom wyróżnionym regionalną marką.

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce jest jedną z 70 firm i instytucji w regionie, która została wyróżniona i może używać znaku „Produkt Warmia Mazury”.

 

 

Prestiżowym znakiem „Produkt Warmia Mazury" Urząd Marszałkowski postanowił wyróżnić kompleksową rehabilitację dzieci i młodzieży prowadzoną w naszym Szpitalu. Certyfikat „Produkt Warmia Mazury" z rąk wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego Jarosława Słomy w imieniu Szpitala odebrała Katarzyna Walkowiak.

Celem projektu „Produkt Warmii i Mazur" jest poprawienie rozpoznawalności oraz atrakcyjności gospodarczej naszego regionu. Marka przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa, wydarzenie. Ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy, placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Więcej zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów na olsztyn24.com