„SYGNAŁ PIERWSZY – SYGNAŁ OSTATNI” Budowa „Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej”

Obrazek przestawia rękę która trzyma szkic mózgu. W tle widać zachodzące słońce. Napis: „SYGNAŁ PIERWSZY - SYGNAŁ OSTATNI” Budowa „Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej” , oszukujemy lekarzy psychiatrów, psychiatrów dzieci i młodzieży, pielęgniarek, psychologów i psychoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą, terapeutów środowiskowych i zajęciowych.

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację strategicznego projektu pn.: „SYGNAŁ PIERWSZY – SYGNAŁ OSTATNI” Budowa „Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej” o wartości 100 mln zł.

Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska, które będzie sprzyjało procesowi leczenia i poprawie psychicznego stanu zdrowia każdego pacjenta. 

Rozpoczynamy rekrutację kadry.

Poszukujemy wykwalifikowanych osób, które chciałyby związać swoją przyszłość z tym nowopowstającym ośrodkiem i razem z nami zbudować nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy szpitalu w Ameryce.

Poszukujemy lekarzy psychiatrów, psychiatrów dzieci i młodzieży, pielęgniarek, psychologów i psychoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą, terapeutów środowiskowych i zajęciowych.

Jesteśmy przekonani, że inwestowanie w naszych pracowników jest kluczowe dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego personel medyczny będzie miał wiele możliwości rozwoju zawodowego i naukowego, a także awansu w strukturze szpitala. Osobom, które nawiążą z nami współpracę, zapewniamy wsparcie we wszelkich formach kształcenia.

Ważnym atutem Szpitala w Ameryce jest doskonałe położenie. Szpital jest doskonale skomunikowany (droga klasy S) z oddalonym o 20 km Olsztynem, a także z Warszawą i Gdańskiem. W bliskiej odległości znajduje się Olsztynek, który jest dynamicznie rozwijającym się miastem z doskonałą infrastrukturą dla dzieci i młodzieży. Centrum łączy zatem świetne skomunikowanie z lokalizacją w środku mazurskiego lasu nad pięknym jeziorem z korzystnym, potwierdzonym badaniami naukowymi, mikroklimatem. 

Jeśli jesteś lekarzem, psychiatrą dzieci i młodzieży lub jesteś zainteresowany szkoleniem w tym kierunku, pielęgniarką, psychologiem, psychoterapeutą, terapeutą środowiskowym/zajęciowym i poszukujesz nowych wyzwań oraz możliwości rozwoju skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu współtworząc innowacyjny projekt na polskim rynku medycznym.

Szczegółowe informacje na temat „Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej” uzyskacie Państwo pod numerem tel.: 89 519 48 11 oraz pisząc na adres e-mail: szpital@ameryka.com.pl