Wizyta w Szpitalach Psychiatrycznych w Niemczech.

6 osobowa delegacja szpitala ustawiona na terenie Szpitala w Munster. W tle czerwono białe budynki z niebieskimi oknami.

W dniach 30.08-01.09.2023 delegacja z naszego szpitala odwiedziła Szpitale Psychiatryczne w Marl, Münster oraz Osnabrück w Niemczech.

Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy na temat opieki psychiatrycznej oraz rozwoju i funkcjonowania Szpitali, Oddziałów Psychiatrycznych w tym kraju.

W ramach podziękowania za przyjęcie i przekazanie istotnej wiedzy wręczyliśmy Dyrekcjom Szpitali ręcznie robione Anioły, które zostały stworzone w ramach zajęć popołudniowych przez Dzieci z Oddziału Alergologiczno – Rehabilitacyjnego oraz kosz regionalnych produktów m.in. z firmy “OCTIM – od 1965”, której serdecznie dziękujemy za wsparcie.👏

Wir bedanken uns recht herzlich für die Zeit, die wir in Ihren Kliniken verbringen konnten:

Universitätsklinikum Münster,

Kinderhospital Osnabrück am Schölerberg,

LWL-Klinik Marl-Sinsen.

6 osobowa delegacja szpitala ustawiona na terenie Szpitala w Munster. W tle czerwono białe budynki z niebieskimi oknami.
6 osobowa delegacja szpitala wraz z dyrekcją szpitala w Osnabruck. Osoby znajdują się na zewnątrz przed wejściem głównym, w tle budynek z przeszklonymi drzwiami.
6 osobowa delegacja szpitala wraz z dyrekcją szpitala w Marl.  Osoby ustawione wewnątrz placówki, w tle duża jasno brązowa lada recepcji.