Podziękowanie od pacjenta

Pisemne podziękowanie, które umieszczone jest w ramce. Podziękowanie brzmi: Podziękowanie dla pań kucharek z Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce za pyszne i różnorodne posiłki, których smak zapamiętamy na długo, za życzliwość i uśmiech na Waszych twarzach, które sprawiały, że dzień stawał się lepszy. Milanek Solnica z Kielc z mamą. Na podziękowaniu znajduje się zdjęcie chłopca na wózku inwalidzkim, który na głowie ma czapkę, w tle widać drzewa i płot.

Jest nam ogromnie miło otrzymywać takie podziękowania. Cieszymy się, że doceniacie Państwo nasze posiłki oraz Panie które pracują w kuchni.

Pisemne podziękowanie, które umieszczone jest w ramce.  Podziękowanie brzmi: Podziękowanie dla pań kucharek z Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce za pyszne i różnorodne posiłki, których smak zapamiętamy na długo, za życzliwość i uśmiech na Waszych twarzach, które sprawiały, że dzień stawał się lepszy. Milanek Solnica z Kielc z mamą. Na podziękowaniu znajduje się zdjęcie chłopca na wózku inwalidzkim, który na głowie ma czapkę, w tle widać drzewa i płot.