Uroczyste otwarcie Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej oraz Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży

Na zdjęciu od lewej ustawieni- Senator Rzeczpospolitej polskiej Marek Gustaw Brzezin, Lilia Wieremiej ZASTĘPCA DYREKTORA DS. MEDYCZNYCH Narodowy Fundusz Zdrowia w Olsztynie, Wicemarszałek Sylwia Jaskulska, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marek Kuchciński, Roman Lewandowski- Dyrektor Szpitala. Wszystkie osoby stoją przed czerwoną wstęgą, w ręku mają nożyczki, przecinają wstęgę.

W miniony piątek został uroczyście otwarty Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej oraz Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży, który znajduje się w Olsztynie.

Jest to miejsce w którym dzieci i młodzież mogą znaleźć wsparcie, zrozumienie oraz pomoc w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi. Nasi profesjonaliści dążą do poprawy samopoczucia psychicznego pacjentów, jak również do radzenia sobie z różnego typu uzależnieniami.

Ośrodek jest odpowiedzią na rosnące problemy emocjonalno-psychiczne dzieci i młodzieży w naszym rejonie i na terenie całego kraju. To ważny krok w przyszłość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie oraz słowa uznania.

Wasza obecność stanowi potwierdzenie, że wspieracie rozwój pomocy psychologicznej w regionie oraz nasze starania w tej dziedzinie. Wasze wsparcie to dla nas nie tylko powód do radości, ale również potężne źródło motywacji i inspiracji do kontynuowania naszej misji.