Poradnia Psychologiczna w Działdowie

Obrazek z treścią: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci i Ameryce otwiera w Działdowie Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. świadczenia udzielane będą bezpłatnie w ramach umowy z NFZ. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie telefonicznie od dnia 25.03.2024.

Szanowni Państwo, z radością informujemy, iż wygraliśmy konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Działdowie. Już wkrótce otworzymy kolejny Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

Ośrodek będzie znajdował się przy ulicy Grunwaldzkiej 7.

Aby, ułatwić Państwu kontakt z nami udostępniamy dwie formy rejestracji:
– 89 650 11 28
– osrodek.dzialdowo@ameryka.com.pl

Do poradni psychologicznej nie będzie wymagane skierowanie, a wszystkie świadczenia udzielane będą bezpłatnie w ramach umowy z NFZ.

W poradni przyjmowani będą pacjenci do 18 r.ż. oraz osoby do 21 r. ż. – po przedłożeniu zaświadczenia o kontynuacji nauki szkolnej.

Grafika z pudrowo różowym tłem. Po lewej stronie zielono, czerwony napis logo Ameryka. Na środku napis- Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce otwiera w Działdowie Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Rejestracja odbywać się będzie od 25.03.2024 telefonicznie pod numerem 89 650 11 28 oraz droga e-mailową: osrodek.dzialdowo@ameryka.com.pl
świadczenia udzielane będą bezpłatnie w ramach umowy z NFZ.