Życzenia od Pani Dyrektor Przyszpitalnej Szkoły

Pani Dyrektor Przyszpitalnej Szkoły Podstawowej - Marzenna Fedorowicz wraz z Dyrektorem Szpitala Romanem Lewandowskim. Kobieta ubrana w różową sukienkę, czarne rajstopy, włosy krótkie brązowe, na twarzy okulary wręcza Dyrektorowi mała świecącą choinkę. Mężczyzna ubrany w ciemny garnitur, pudrową koszulę i fioletowy krawat trzyma upominek w rękach. W tle ściana gabinetu na której wiszą kolorowe dyplomy. Bezpośrednio za osobami stoją dwa czarne fotele, a po prawej stronie stoją duże doniczkowe kwiaty.

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas Pani Dyrektor Przyszpitalnej Szkoły Podstawowej – Marzenna Fedorowicz, która złożyła na ręce Dyrektora Szpitala Pana Romana Lewandowskiego drobny upominek i życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy za ten miły gest, a wszystkim Pracownikom Szkoły w Ameryce składamy najserdeczniejsze życzenia – szczęścia, miłości oraz spełnienia marzeń.

Niech w te Święta Bożego Narodzenia serce będzie wypełnione życzliwością i harmonią, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w sukcesy, zdrowie i pomyślność.

Pani Dyrektor Przyszpitalnej Szkoły Podstawowej - Marzenna Fedorowicz wraz z Dyrektorem Szpitala Romanem Lewandowskim. Kobieta ubrana w różową sukienkę, czarne rajstopy, włosy krótkie brązowe, na twarzy okulary wręcza Dyrektorowi mała świecącą choinkę. Mężczyzna ubrany w ciemny garnitur, pudrową koszulę i fioletowy krawat trzyma upominek w rękach. W tle ściana gabinetu na której wiszą kolorowe dyplomy.  Bezpośrednio za osobami stoją dwa czarne fotele, a po prawej stronie stoją duże doniczkowe kwiaty.