Gala z Okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

Zdjęcie przedstawiające pielęgniarki wraz z Dyrektorem szpitala w trakcie gali z Okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, zorganizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych Regionu Warmii i Mazur. 5 kobiet i jeden mężczyzna pozują do zdjęcia, zdjęcie na niebieskim tle. Kobiety trzymają w rękach biało-różowe róże, zielone teczki z napisem Ameryka oraz statuetki złote serca.

W dniu wczorajszym odbyła się w Szczytnie Gala z Okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, zorganizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych Regionu Warmii i Mazur.

Podczas gali Dyrektor naszego Szpitala Pan Roman Lewandowski wyróżnił pielęgniarki, które wzorowo wypełniają swoje obowiązki oraz z wyjątkowym zaangażowaniem pracują na rzecz Szpitala.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym w dniu wczorajszym oraz Paniom, które nie mogły uczestniczyć w gali, ale w dniu dzisiejszym otrzymały osobiste podziękowania od Pana Dyrektora.

Pani Ewa Zenc, która od wielu lat pełni funkcję Pielęgniarki Przełożonej otrzymała dodatkowe wyróżnienie bezpośrednio z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych za profesjonalizm i zaangażowanie zawodowe.

Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz powodzenia w życiu osobistym.

Zdjęcie przedstawiające pielęgniarki wraz z Dyrektorem szpitala w trakcie gali z Okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, zorganizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych Regionu Warmii i Mazur.
5 kobiet i jeden mężczyzna pozują do zdjęcia, zdjęcie na niebieskim tle. Kobiety trzymają w rękach biało-różowe róże, zielone teczki z napisem Ameryka oraz statuetki złote serca.
Dziewięć kobiet- pielęgniarek ubranych w różowe mundurki wraz z Dyrektorem Szpitala. Stoją przed budynkiem głównym szpitala. Pozują do zdjęcia,  widać zieloną roślinność przed szpitalem.