Poradnia Psychologiczna

Grafika z treścią: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce otwiera „Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży“. Wizyty w poradni możliwe już od listopada 2023. Olsztyn, ulica Towarowa 9F (teren Agromy). Zapisy od 24.10.2023 pod numerem tel. 89 519 48 73. Szczegóły już wkrótce. Na grafice widać też zielono czerwone logo z napisem Ameryka, szary megafon oraz cienie dwóch twarzy, jedna w kolorze niebieskim druga w jasno pomarańczowym. Twarze są połączone.

Szanowni Państwo, informujemy że od listopada 2023r. w Olsztynie przy ulicy Towarowej 9F (teren Agromy) zostanie otwarty Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

W ramach poradni udzielane zostaną świadczenia psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Wizyty w poradni są finansowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nie jest wymagane skierowanie.

Osoby zainteresowane wizytą w poradni proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 89 650 11 29,
od dnia 24.10.2023r.

O szczegółach dotyczących poradni będziemy informowali już wkrótce.

Szanowni Państwo!
W związku z bardzo dużą liczbą telefonów do rejestracji oraz wydłużeniem czasu rejestracji telefonicznej bardzo prosimy o cierpliwość.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Grafika z treścią: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce otwiera „Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży“. Wizyty w poradni możliwe już od listopada 2023. Olsztyn, ulica Towarowa 9F (teren Agromy). Zapisy od 24.10.2023 pod numerem tel.  89 650 11 29 . Szczegóły już wkrótce. Na grafice widać też zielono czerwone logo z napisem Ameryka, szary megafon oraz cienie dwóch twarzy, jedna w kolorze niebieskim druga w jasno pomarańczowym. Twarze są połączone.